Recenze zákazníků


8.02.2017 17:32

Martin Baťha

Servis lyží

Dobrý den pane Duchoň.

Zhruba před týdnem, jsem si u Vás nechal provést kompletní servis lyží na doporučení od p. Vojnara a p. Kašpara z Borohrádku. Vždy jsem servisoval lyže pod kopcem v Deštném v Orl. Horách. Byl jsem vždy spokojen. Ale nemyslím si, že by servis byl proveden tak precizně a perfektně jako od Vás. Vyplynulo již při osobním jednání - předání lyží. Po provedení servisu jsem byl upozorněn na úhel provedení broušení hran. Na svahu jsem si dal na doporučení pozor a na poprvé jsem jel opatrně. To co se odehrálo posléze na svahu, mě natolik nadchlo, že jsem byl ze své jízdy nadšen. Lyže v carvingovém oblouku perfektně držela a oblouk se plynule vyjížděl a lyže plnila to, co jsem od ní vždy požadoval. Člověk se hned cítil bezpečně, mohl se na lyže 100 procentně spolehnout a požitek z jízdy byl úplně někde jinde.

Ještě jednou děkuji za perfektní servis a budu se těšit opět na shledanou.

S pozdravem.


Martin Baťha


25.01.2017 12:03

Erik Provazník

SKI nachystané na svět


Dobrý den pane Duchoň,

lyžuji aktivně od 3let (nyní je mi 24 let). Takto nachystané lyže jsem nikdy neměl. Jel jsem volný závod v Čenkovicích, kde jsem mezi deseti lyžaři zajel nejrychlejší čas ve slalomu: 29,3s. Mezi startujícími byli čtyři skuteční závodníci nad 45 let. Lyže držela, jela. V řezu byla velmi ostrá a přesná. Byla to radost z jízdy. Čím více se povrch vyjel do ledu, tím rychleji a přesněji jsem branky trefoval v ideální stopě. Děkuji za servis. Bude mi potěšením nechat lyže chystat u Vás.

S pozdravem Erik Provazník (Mistr Polska SUPERMOTO 2016)
REGION-RACING.CZ


16.01.2017 19:21

Tomáš Tuček

PODĚKOVÁNÍ


Ahoj, Frantoděkuji za skvěle odvedený profesionální servis lyží. Precizně odvedená odborná práce v superrychlém čase, kterou mohu rád komukoliv doporučit, a to včetně závodních lyžařů.

S pozdravem

TT


16.01.2017 17:26

Zdeněk Jaroš

Poděkování za kvalitní služby


Ahoj Františku,

zaznamenal jsem zprovoznění tvého nového webu, který mě příjemně překvapil a rád bych přispěl do diskuze se svou zkušeností a úrovní prováděného servisu lyží.
Tvé služby byly vždy výborné a od zprovoznění tvého nového stroje jsem hned na sjezdovkách tuzemských i zahraničních poznal přesnost a preciznost tvé práce, především v požitku z jízdy. Nejvíce se cením kvalitního, odborného přístupu a vysoké kvality odvedené práce. Potěšením ti může být, že spokojenost s tvou prací oceňuje mnoho lidí z mého okolí, kteří sdílejí můj názor a pravidelně využívají tvých služeb. Závěrem bych ti chtěl poděkovat za sebe, rodinu a známé.

Přeji ti hodně úspěchů a elánu do další práce.

S pozdravem Zdenda


MartIn Michera

michera.michi@seznam.cz

Servis lyží + tuning hran


Dobrý večer,
nejdříve bych chtěl poděkovat za perfektně odvedený servis lyží Fischer Worldcup.
Skvěle připravené lyže včetně tuningu hran 87° +1°. Při lyžování perfektně drží na hraně ať už z přechodu střední oblouk > krátký oblouk > vlásenka. Lyže se chová stabilně, nevibruje, perfektně drží stopu. Vynikající požitek z jízdy.

Mnohokrát děkuji za špičkovou práci.


Tomáš S. 

tomas.syk@seznam.cz

Servis - poděkování


Dobrý večer,

musím Vám "vyseknout" pochvalu za kompletní přípravu 2 párů lyží (Elan, Sporten). V Alpách i na zmrzlých sjezdovkách (po předchozím dni kdy na sjezdovky pralo sluníčko) se jezdilo jak po kolejích. Lyže držely a poslouchaly. I přítelkyně, která na černých sjezdovkách jezdila dříve obezřetně, se nyní nebála jet naplno.

Navíc byla příprava provedena velice rychle i s odbornou radou a možností si nechat hrany příště nabrousit jinak, dle pocitu z aktuálního chování lyže.Bohužel dostaly lyže zabrat, protože nejlepší černá sjezdovka měla z jedné strany vysokou skálu a z té odpadávaly malé kamínky co nebyly vidět. Lyže sice fungují stále skvěle, ale před další dovolenou je opět nechám připravit u Vás.

Ještě jednou děkuji za perfektní práci

Pěkný den


út 29.03.2016 18:58

Křepinská Michaela

krepinska@agrocs.cz


Posilám pozdrav ze 3tis.(Kaprun) lyže skvělé :-)


st 30.03.2016 21:45

Jana Válková

jana.valkova14@gmail.com

Lyže


Díky za perfektně nabroušené hrany lyží. Konečně mohu bez obav sjíždět i ty nejledovatější sjezdovky.


19.04.2016 22:20

Ivo Muthsam

muthsam@mados.cz

reakce


Zimní sezonu jsem prožil hlavně ve francouzkých volných terénech nad Val d Isere a Tignes. V březnu mě popadla myšlenka polítat si na world cupových pistách v Madoně d Campiglio.do třetice dobrý nápad stavit poprve u Franty Duchoně ve "sklípku" . Už když jsem pár Stocklí Laser SX odnášel,ze servisu měl jsem dobrý pocit .
Na slalomáku F.I.S. 3 - TRE jsem se skvěle povozil a nemusel se omezovat v poloměru oblouku ani v rychlosti. S takovou radostí jsem se po sjezdovce nepovozil už hodně dlouho. Lyže držely, já si užíval jejich reakce na strmém svahu.

Díky do podzemí v Tůmově ulici.

Ivo