Aktuality

Spolupráce s Erikem Provazníkem

10.02.2019 14:58

Provazník na Ski závodech opět nezklamal!!

Druhý zavodní víkend série SKI Masters se konal v sobotu 2.2. na Klínech a v neděli 3.2. na Pyšné. Na sobotu byl vyspaný slalom, tedy dvě kola slalomu. Závodníků bylo přes 100. Závod má tradici a proto taková obrovská účast.První kolo byl Erik 3. ve skupině a 13. celkově. Druhé kolo byl 4. ve skupině a 12. celkově. Celkově v sobotu bral 3. místo ve skupině a 13. místo absolutně. Co na to říká Erik?

Trať byla jedno velké koryto. Dost hluboké koryto. Branky ještě nesklopím 100% dobře. Takže příště se polepším.

Neděle: Chumelení, mrzlo a větrno. Jel se obřák, opět dvě kola. Trať byla asi nejlepší co jsem kdy zažil. Rychlá prudká, náročná a krásná. První kolo 2. místo ve skupině a 3. místo absolutně. Druhé kole 1. místo ve skupině a 2. místo absolutně.
Součet časů ze dvou kol: 1. místo ve skupině a 2. místo absolutně.

Děkuji panu Duchoňovi za přípravu lyží a Vaňousovi za ski rady a přípravu. Díky i Šimonovi Mastnému za super zavodni víkend, který pro nás uspořádal.